להזמנות טלפוניות ושרות לקוחות : 04-6228221

כולם מדברים על סרום, לפנים, לעיניים ולגוף. אבל מה זה בעצם סרום? איך בוחרים וכיצד משתמשים?

בשנים האחרונות הסרום זוכה לפופולאריות רבה בקרב נשים בישראל. נשים בכל גיל, מגיל עשרים ומעלה, למדו להכיר את הסרום ומקפידות להשתמש בו
סרום הוא תמצית מרוכזת של מגוון עשיר של חומרים פעילים בעלי מולקולה קטנה כמו ויטמינים, מינרלים, שמנים, הורמונים, תמציות של תאים, אנזימים, תמציות צמחים, חלבוני חיטה או חומצה הילארונית. בשל המולקולה הקטנה של החומרים, לסרום יש יכולת חדירה וספיגה טובה יותר לתוך שכבות העור התחתונות”.
הסרום הוא מוצר טיפוח חדש יחסית והוא יצא לשוק לראשונה לפני כ-20 שנה. תעשיית הקוסמטיקה השאילה את השם סרום מעולם הרפואה, בו הסרום הוא נסיוב המופק מדם ומשתמשים בתכונותיו לריפוי והגנה. הראשונים שנתנו לתכשירי הטיפוח את השם שאלו את התכונות הוויזואליות של החומר – נוזל צמיגי שקוף.
מאז, פותחו סוגים רבים של סרומים, המותאמים לסוגי עור שונים ואשר מיועדים למטרות שונות. “המשותף לכל סוגי הסרום הוא הבסיס שלהם.
סרום תמיד יהיה על בסיס נוזל או ג’ל המורכבים ממולקולות קטנות מאוד, דבר המאפשר להחדיר במקביל מספר רב של מרכיבי טיפוח פעילים לעומק תאי העור ולהחזיר לעור את המרכיבים שאבדו לו
תפקידו של הסרום הוא קריטי בהגנה על העור.
בעשור האחרון, לאור הבנה עמוקה של מנגנוני העור, פותחו סרומים בעלי השפעה עמוקה ביותר. מומלץ לנצל יתרונות אלו ולהשתמש בכמה שיותר תכשירים פעילים, בכדי להגן על העור ולמנוע את הזדקנותו בגיל צעיר”.

אז האם אנחנו יכולות להחליף את קרם הלחות בסרום?

הסרום אף פעם אינו מספיק לבדו. הוא השלב הראשון בטיפוח הפנים. סרום יעניק אפקט מתיחה וזוהר מידי, שנוצר הודות למרכיבי סיליקון ומרכיבי מתיחה שיש בו אבל הסרום הוא בעיקר מוליך: הוא מוליך כמובן את המרכיבים שבסרום עצמו אך בנוסף מוליך טוב יותר את החומרים הפעילים במוצרי הטיפוח שתניחי עליו.
הסרום מהווה בסיס טוב לספיגת קרם הלחות הנמרח מעליו כי הוא אוגר את הלחות לשכבות העמוקות יותר של העור, הוא מספק לעור הזנה מרוכזת והשימוש בו עשוי לעכב תהליכי הזדקנות בעור, לדחות הופעת קמטוטים ולבצע הבהרה של כתמי גיל או שמש בעור.
היות והסרום מורכב ברובו מ – 95% חומר פעיל, יכולת החדירה שלו לעור והשפעתו לאורך זמן גבוהה בעשרות אחוזים מקרם לחות, מסיכה או קרם לילה. תפקידו הוא טיפול ספציפי לצורך מסוים או בעיה מסוימת. בגלל תכולתו המרוכזת של הסרום מחירו יקר יותר מתכשיר טיפוח רגיל.

מאיזה גיל מומלץ להתחיל להשתמש בסרום?

השימוש בסרום מתאים לגילאי 20 ומעלה, בעיקר כאמצעי מניעתי – לתת לעור מרכיבים שיגנו עליו, יחזקו אותו וימנעו את הזדקנותו וכן ימנעו את השפעת פגעי האקלים על העור. אין ספק שמבחינת הרכיבים הקוסמטיים, זהו אחד התכשירים היעילים שקיימים עבור העור. לנשים מעל גיל 30 מומלץ להשתמש בסרום ספציפי לבוקר ובסרום ספציפי לערב, וזאת בנוסף לקרם יום ולקרם ל

×
×

עגלת קניות