אודות ג’רוויטל

ג’רוויטל, חברת קוסמטיקה בעלת למעלה מ-125 שנות ניסיון בתחום, הינה יצרנית הקוסמטיקה החשובה ביותר ברומניה ובין הגדולות באירופה שמפיקה את תכשירי ג’רוויטל בפורמולת H3 המפורסמת, פורמולת אנטיאייג’ינג הראשונה בעולם שהומצאה על ידי פרופסורית אנה אסלן.

ג’רוויטל עובדת בשיתוף עם חברת FARMEC, החברה המובילה בשוק הרומני בתחום ייצור תכשירי גוף ופנים הן מבחינת כמויות יצור והן מבחינת איכות המוצרים.

ההסיטוריה של ג’רוויטל

ההיסטוריה של חברת ג’רוויטל מבוססת על החדשנות ותגליותיה של אנה אסלן, גרונטולוגית במקצועה שעסקה בתחום הגריאטריה והייתה ידועה בזכות מאבקה נגד תהליכי ההזדקנות הטבעית של העור. גרונטולוגיה הינה תחום בביולוגיה וברפואה העוסק בחקר ההזדקנות.

בשנת 1952, ייסדה את המכון הגריאטרי בבוקרשט ברומניה, מכון שבאותה התקופה היה לראשון מסוגו בעולם והראשון שהוכר רשמית על ידי ארגון הבריאות העולמי.

באותה השנה, אנה אסלן ייצרה את “ויטמין H3”, מוצר שהפורמולה שלו הייתה מורכבת מחומר הפרוקאין, חומר שעד אותה התקופה היה בשימוש רק לצורכי הרדמה מקומית. בחקירתה את חומר הפרוקאין, גילתה שיטה לשימוש בחומר בה היה ניתן להפיק את המרב למטרת טיפולי יופי ואנטיאייג’ינג. הקונספט של ג’רוויטל H3 הוכר לראשונה כבר בשנת 1957 בקונגרס הגרונטולוגי הבינלאומי בורונה שבאיטליה.

מיד לאחר מכן, הפורמולה החדשה לאנטיאייג’ינג הופקדה לידי חברת Farmec למטרת ייצור המוני של תכשירים לטיפול בקמטים.

בשנת 1967, הקרם הראשון של ג’רוויטל H3 יוצר במעבדות חברת Farmec, וכך למעשה החלה ההיסטוריה של חברת ג’רוויטל, מותג שלימים הפך לשגריר רומניה בתחום תכשיטי אנטיאייג’ינג.

תכשיטי ג’רוויטל H3, הפכו במהרה לפופולאריים במדינות רבות. שם המותג ג’רוויטל מזוהה עם דמויות מפורסמות רבות, וביניהם: מרלן דיטריך, קלאודיה קדרינל, ג’קלין קנדי, צ’רלי צ’פלין, סלוודור דאלי ורבים אחרים, שהגיעו עד בוקרשט על מנת ליהנות מיתרונותיהם של תכשירי ג’רוויטל.

קולקציית מוצרי קוסמטיקה ג’רוויטל ישראל

אנו מציעים ללקוחותינו סל מוצרים לטיפולי אנטיאייג’ינג המונה קרמים למניעת הופעתם של קמטים באזור הפנים ובאזור העיניים בפרט, קרמים לחידוש עור הפנים, סרומי אנטיאייג’ינג ואמפולות מבוססות על חומצה היאלורונית.

אנו שמים דגש רב על חדשנות המוצרים והתאמתם לכל סוגי העור. כל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים ללא התערבות במבנה הגנטי. וכן, המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.

גלילה למעלה